Posetite našu stranicu na Facebook-u Dodjite u Tatkovu skolu i trenirajte sa nama.
Budite sampioni i vi !!!
Informisite se svakog radnog dana o treninzima u sali Tatkove skole od 18:30 do 20:30.
Početna strana arrow Najnovije vesti arrow Super-Enpi kup 2011
četvrtak, 27 januar 2022
Super-Enpi kup 2011
ImageNa XII internacionalnom Super-Enpi kupu u karateu, koji je održan u subotu i nedelju, 26/27.03.2011.godine u Subotici, nastupilo je oko 1400 trakmičara iz 104 kluba i 15 zemalja. Za karate klub “Topličanin” nastupilo je 4 takmičara pojedinačno u katama i jedna ženska ekipa u katama. U izuzetno jakoj konkurenciji,ženska ekipa u sastavu: Dikić Tamara, Milić Jelena i Minić Vesna osvojili su zlatnu medalju, a u pojedinačnom izvoÄ‘enju kata Minić Vesna je zauzela 5. mesto, Dikić Tamara 6. mesto, dok su Petrović Jovan i Milić Jelena izgubili u kvalifikacijama.
Prvog dana takmičenja održan je trenersko-takmičarski seminar, koji je vodio istaknuti japanski instruktor Tokuhiza Takaši, a kome je prisustvovao trener karate kluba “Topličanin”,Dražan Cvjetković. Već ovog vikenda karatiste “Topličanina” očekuje još jedan meÄ‘unarodni turnir u Vlasotincu.