Posetite našu stranicu na Facebook-u Dodjite u Tatkovu skolu i trenirajte sa nama.
Budite sampioni i vi !!!
Informisite se svakog radnog dana o treninzima u sali Tatkove skole od 18:30 do 20:30.
Početna strana arrow Najnovije vesti arrow Svetsko prvenstvo
četvrtak, 23 novembar 2017
Svetsko prvenstvo
Završen je Svetski Šotokan karate šampionat, na kome je učestvovalo oko 2000 takmičara iz 32 države ,koji je održan od 6. do 8. oktobra u mađarskom gradu Egeru. U generalnom plasmanu 3. mesto je zauzela Srbija, 2. mesto Belorusija i 1. mesto Rumunija.

Takmičari karate kluba „Topličanin“ okitili su se sa 3 bronzane medalje na ovom prestižnom takmičenju i to u katama pojedinačno :
•    Jakovljević Ognjen i
•    Ristić Anđelija,
a u borbama pojedinačno Mladenović Lana.

Takođe, odlične rezultate su postigle i Todorović Jovana i Tanasković Anastasija, koje su u jakoj konkurenciji zauzele 5. i 6.mesto u katama.
U konkurenciji dečaka od 12 godina u katama Ilić Ilija je zauzeo 10.mesto, nastupajući u veoma jakoj konkurencji.
Čestitke svima na odličnim rezultatima i dostojnom predstavljanju Srbije, grada Prokuplja i karate kluba „Topličanin“.
Posebna zahvalnost sponzorima koji su pomogli da naši takmičari odu na ovo Svetsko prvenstvo i to:
•    kompaniji Leoni
•    kafa Neven
•    preduzeću Gama
•    Toplicagradnja
•    preduzeću Čip
•    trgovini Rič

Sezona je u punom jeku, videlo se da određene zemlje puno ulažu u karate u svakom pogledu, tako da svi koji žele rezultat moraju puno da vežbaju, ali i imaju podršku svog mesta, države, jer se ipak bore za Srbiju i svima je drago kada se čuje naša himna - Bože Pravde na pobedničkom postolju!