Posetite našu stranicu na Facebook-u Dodjite u Tatkovu skolu i trenirajte sa nama.
Budite sampioni i vi !!!
Informisite se svakog radnog dana o treninzima u sali Tatkove skole od 18:30 do 20:30.
Početna strana
petak, 29 mart 2024
KK Topličanin u Novom Sadu
ImageU subotu i nedelju 12 i 13. oktobra 2013. godine u Novom Sadu, održano je 21. Svetsko prvenstvo u karateu i 6. Kohai kup za mlađe kategorije. Nastupilo je oko 2000 takmičara iz preko 30 zemalja, a takmičenja su bila podeljena u dva dana. Karatisti "Topličanina" nastupili su sa 5 takmičara i to u katama: KRSTIĆ ĐURĐINA, MINIĆ ĐORĐE I PETKOVIĆ ILIJA i u borbama: MARKOVIĆ ALEKSANDAR I MITROVIĆ PREDRAG.
Najbliže medalji bio je Mitrović Predrag koji je uz pomoć sudijske pristrasnosti izgubio borbu za medalju od takmičara iz Bugarske. Ostali takmičari "Topličanina" radeći u jakoj konkurenciji od preko 25 takmičara u kategoriji, izgubili su borbe u kvalifikacijama i nisu uspeli da se izbore za neko od odličja. Još da dodamo da je na ovom Svetskom prvenstvu učestvovalo i dvoje sudija "Topličanina": LAKIĆEVIĆ BOJANA i DRAŽAN CVJETKOVIĆ.