Posetite našu stranicu na Facebook-u Dodjite u Tatkovu skolu i trenirajte sa nama.
Budite sampioni i vi !!!
Informisite se svakog radnog dana o treninzima u sali Tatkove skole od 18:30 do 20:30.
Početna strana
četvrtak, 28 mart 2024
Eger 2013
Image U maÄ‘arskom gradu Egeru u subotu i nedelju 6-7. aprila 2013. godine održano je Prvenstvo Evrope u karateu i Svetski kup za mlaÄ‘e uzraste i niže pojaseve. Karatista prokupačkog "Topličanina" PREDRAG MITROVIĆ, osvojio je srebrnu medalju u borbama, dok je troje takmičara u katama osvojilo čevrto mesto u svojim kategorijama i to: Ristić Jovana, Milošević Teodora, Minić ĐorÄ‘e. U generalnom plasmanu reprezentacija Srbije je zauzela drugo mesto posle reprezentacije Rumunije, dok je treće mesto pripalo reprezentaciji Bugarske. Na ovom prestižnom takmičenju učestvovalo je 27 država koje je predstavljalo oko 2.500 takmičara.